Європейський Харків

У Харкові зіграли на піаніно для чиновників, щоб ті не боялися активістів

Понеділок, 10 лютого 2014 21:03
компьютерная помощь Сызрань
новости Винница

Фото: ipnews.in.uaФото: ipnews.in.uaАктивісти харківського Євромайдану привезли в неділю до будівлі облдержадміністрації на площі Свободи піаніно й грали класичні музичні твори та українські пісні.
 
На акції «Інструмент свободи» зібралося понад півсотні активістів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Люди тримали в руках прапори України. Всі охочі могли по черзі зіграти на інструменті.
 
«Ми вирішили пограти перед вікнами облдержадміністрації, бо вони постійно бояться, що їх будуть штурмувати, що їх винесуть на вилах. Але харківський протест дуже культурний, тому ми пограємо музику і їм, і собі», – розповіла одна з організаторів заходу Іванна Скиба-Якуба.
 
За її словами, харківський Євромайдан має дві особливості: по-перше, акції проходять мирно, по-друге, протести використовують культурний потенціал міста.
 
«Хочемо донести те, що ми ще живі, що ми так просто не здамося, і що на Сході відбуваються хороші добрі речі, що Харків – це не Мордор, це не страшне місто. Тут є ми, які хочемо свободи та волі. Заодно заспіваємо пісень», – сказала Скиба-Якуба.
 
Організатор каже, що акція одночасно проходила у 11 містах країни, зокрема, в Луганську, Донецьку та Запоріжжі.
 
Піаніно євромайданівці орендували в людей, що займаються продажем уживаних музичних інструментів. На організацію заходу витратили близько 700 гривень, додала організатор.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 205 разів

Медіа

Додати коментар


Оновити

новости Battlefiel4
портал недвижимости